سلام مقاله ی مفیدیه براتون اماده کردم امیدوارم لذت ببرید

کاشت محصولات دارویی

در بین کشاورزان کاشت محصول دارویی پرسود است و به این علت کاشت محصول دارویی در گروه محصولات سودآور است پس پیشنهاد ما این است اگر گلخانه تان را میتوانید به کاشت دارو های گیاهی اختصاص دهید این کار را بکنید زیرا گیاهان دارویی جزو سودآورترین محصول گلخانه ای هستند.

کاشت به‌ لیمو 

نسبت سودآوری به‌لیمو دو برابر بیشتر از هزینه ای است که برای کاشت آن صورت می پذیرد پس به‌لیمو جزو سودآورترین محصول گلخانه ای قرار دارد به‌لیمو در سال اول بعد از کاشت دو بار چیده می‌شود و در سال‌ های دیگر بیشتر از سه بار در سال محصول خواهد داد پس کشت آن از لحاظ اقتصادی کاملا مناسب است.

کاشت سبزیجات 

سودآورترین محصول گلخانه ای در دنیا سبزیجات است انواع سبزیجات مصرفی در انواع سالاد ها مشتریان زیادی دارند سبزیجات را میشود با گیاهان زینتی کشت کرد تا در یک شرایط رشد کرده سبزیجاتی مثل ریحان و پیازچه و گشنیز و پونه کوهی و .نمونه هایی از برخی از این سبزیجات اند که می‌توانید برای کسب سود بیشتر آن‌ها را کشت کنید فقط برای کاشت سبزیجات باید روش های مراقبت و نگهداری آنان را دانسته یا بیاموزید.

منبع: https://sarvban.com

ادرس: سروبان

سودآورترین محصولات که در گلخانه ها میکارند

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

کاشت ,محصول ,سبزیجات ,گلخانه ,سودآورترین ,ای ,محصول گلخانه ,گلخانه ای ,سودآورترین محصول ,محصول دارویی ,برای کاشت ,سودآورترین محصول گلخانه ,کاشت محصول دارویی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

cfbsport . فوتبال ایران محصولات چاقی،لاغری،افزایش قد،درمان ریزش مو و ناباروری صدف موزیک| مرجع دانلود آهنگ های جدید بهترین دوره های آموزش برنامه نویسی آنلاین می خوام یادبگیرم parsaa شعر وغزلهای من نمایندگی خدمات پس از فروش کولرگازی اسپلیت در شیراز-عظیمی